Přeskočit na hlavní obsah

O projektu

MIG POINT je pětipodlažní novostavba, která se vyznačuje nadčasovým designem a vysokým standardem bydlení. Nabízíme k pronájmu 24 luxusně zařízených bytů o dispozicích 1+kk s nikou a 2+kk. V 1. patře se nachází sídlo společnosti MIG POINT, v každém dalším podlaží je 6 nových bytových jednotek k pronájmu. Pro pohodlné a bezstarostné parkování nabízíme k pronájmu také parkovací místa, která najdete v přízemí.

Úložný prostor

U všech bytů klademe důraz na efektivní dispoziční řešení a dostatek úložného prostoru. U bytů 2+kk na chodbě najdete vestavěné šatní skříně, u bytů 1+kk zase prostory určené k pověšení oblečení. Každý byt má navíc místnost k uskladnění věcí, která dobře poslouží i jako šatna.

Obývací pokoj

Obývací pokoje jsou vybaveny elegantní koženou sedačkou, konferenčním stolkem, stolem na TV a lampou v industriálním stylu, která se postará o příjemné večerní osvětlení.

Plně vybavená prádelna

Absenci praček v bytových jednotkách jsme vyřešili společnou prádelnou na 2. patře, kde najdete kvalitní pračky a sušičky značky Miele. To vám v bytě ušetří nejen prostor, ale také peníze za nákup nových spotřebičů.

Možnost pronájmu

Firma MIG POINT preferuje dlouhodobější pronájmy, ale je zde možnost i krátkodobého pronájmu na 3, 6 nebo 9 měsíců. Při pronájmu je potřeba složit vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Nájemné se platí měsíc dopředu.

Extra služby

Nabízíme možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou na vaše přání.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zodpovíme vaše otázky a provedeme vás novým bydlením.